MCC 2019 STREAMING

MCC 2019 STREAMING

Mira tots els partits del torneig Mediterranean Champion China 2019 via streaming des d’allà on siguis!!! Clica al link del partit i GAUDEIX!! Els links seran actualitzats.

IMPORTANT: App HAO per a dispositius mòbils (descarrega aquí i escriu HAO al cercador)

 

02.08.2019

Finals

8.30 Xina / 2.30 Europa – GU13 Jiangsu vs Shandong

10.00 Xina / 4.00 Europa – BU14 San Jose Earthquakes vs FC Zenit + Lliurament de premis (sina.com)

10.00 Xina / 4.00 Europa – BU14 San Jose Earthquakes vs FC Zenit (haoq.tv)
 

Finals de consolació

8.30 Xina / 2.30 Europa – GU13 Shangai FA vs Valencia CF

8.30 Xina / 2.30 Europa – BU14 TSG Hoffenheim vs Luneng

 

01.08.2019

Semifinals

10.00 Xina / 4.00 Europa – BU14 TSG Hoffenheim vs San Jose Earthquakes

10.00 Xina / 4.00 Europa – BU14 Luneng vs FC Zenit

15.00 Xina / 9.00 Europa – GU13 Jiangsu vs Valencia CF

15.00 Xina / 9.00 Europa – GU13 Shandong vs Shangai FA

 

31.07.2019

BU14 Quarts de final

9.00 Xina / 3.00 Europa – BU14 TSG Hoffenheim vs RC Celta

10.30 Xina / 4.30 Europa – BU14 San Jose Earthquake vs Dalian Istar H&C

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 Shandong Luneng vs BuriramUnitedFC

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 FC Zenit vs Hebei China Fortune Football Club

 

9.00 Xina / 3.00 Europa – GU13 Espanyol vs Shaanxi Football Team

9.00 Xina / 3.00 Europa – GU13 Shandong Football Association vs SiChuan Football Association

10.30 Xina / 4.30 Europa – GU13 Valencia vs SFA Football Team

10.30 Xina / 4.30 Europa – GU13 Chang Chun Football Club vs Shenzhenu Football Association Team

16.00 Xina / 10.00 Europa – GU13 Jiangsu Province Football Team vs SiChuan Football Association

16.00 Xina / 10.00 Europa – GU13 Shandong Football Association vs Shaanxi Women Football Team

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Guangzhou FA vs Shenzhenu Football Association

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Chang Chun Football Club vs SFA Football Team

 

30.07.2019

9.00 Xina / 3.00 Europa – GU13 SiChuan Football Association vs Shaanxi Football Team

9.00 Xina / 3.00 Europa – BU14 TSG Hoffenheim vs Shandong Luneng

9.00 Xina / 3.00 Europa – BU14 Wuhan Football Association vs Beijing Sinobo Guoan

10.30 Xina / 4.30 Europa – GU13 Shenzhenu Football Association Team vs SFA Football Team

10.30 Xina / 4.30 Europa – BU14 FC Zenit vs San Jose Earthquake

10.30 Xina / 4.30 Europa – BU14 Chongqing SWM vs Shanghai SIPG Football Club

14.30 Xina / 8.30 Europa – GU13 Jiangsu Province Women’s Football Team vs Espanyol

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 RC Celta vs BuriramUnitedFC

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 Kunming Football Association vs Tanjin Taida Football Club

16.00 Xina / 10.00 Europa – GU13 Guangzhou Football Association vs Valencia

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 Crystal Palace vs Dalian Istar H&C

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 Guangzhou Football Association vs Hebei China Fortune FC

 

29.07.2019

9.00 Xina / 3.00 Europa – GU13 Shandong Football Association vs Espanyol

9.00 Xina / 3.00 Europa – GU13 Shaanxi Football Team vs Jiangsu Province

9.00 Xina / 3.00 Europa – BU14 Wuhan Football Association vs Hoffenheim

10.30 Xina / 4.30 Europa – GU13 Chang Chun Football Club vs Valencia

10.30 Xina / 4.30 Europa – GU13 SFA Football Team vs Guangzhou Football Association

10.30 Xina / 4.30 Europa – BU14 Beijing Sinobo Guoan vs Shandong Lueng

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 Chongqing SWM vs FC Zenit

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 Shanghai SIPG Football Club vs San Jose Earthquake

14.30 Xina / 8.30 Europa – BU14 Kunming Football Association vs RC Celta

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 Tianjin Taida vs BuriramUnitedFC

16.00 Xina / 10.00 Europa – Guangzhou Football Association vs Crystal Palace

16.00 Xina / 10.00 Europa – Hebei China Fortune Football Club vs Dalian Istar H&C

 

28.07.2019 

15.00 Xina / 9.00 Europa – OPENING CEREMONY

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 TSG Hoffenheim vs Beijing Sinobo Guoan

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 Shandong Luneng vs Wuhan Football Association U14

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 Zenit vs Shanghai SIPG Football Club

16.00 Xina / 10.00 Europa – BU14 San Jose Earthquake vs Chongqing SWM

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Espanyol vs SiChuan U13Football Association

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Jiangsu Province vs Shandong U13Football Association

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Valencia vs Shenzhenu13 Football Association Team

17.30 Xina / 11.30 Europa – GU13 Guangzhou Football Association vs Chang Chun Football Club

19.00 Xina / 13.00 Europa – BU14 RC Celta vs Tianjian Taida

19.00 Xina / 13.00 Europa – BU14 BuriramUnitedFC vs Kunming Football Association

19.00 Xina / 13.00 Europa – BU14 Crystal Palace vs Hebei China Fortune Football Club

19.00 Xina / 13.00 Europa – BU14 Dalian Istar H&C vs Guangzhou Football Association